Spotkanie z firmą Schattdecor

28 października 2019

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie klas 8 naszej szkoły mieli okazję spotkać się dzisiaj z przedstawicielami firmy Schattdecor.

Uczniowie dowiedzieli się, że kiedy tylko zatrudnią się w firmie stają się integralną częścią zespołu. Oprócz udziału w kompleksowym programie szkoleniowym mają szansę uczestniczyć w rozmaitych eventach i projektach. Istnieje możliwość sprawdzenia się nawet w roli ich organizatora. Należą do nich np. Dni Komunikacji z rozmaitymi działaniami, imprezy sportowe, projekty wymiany wiedzy uczniów zawodu czy oprowadzanie po zakładzie pracy.