Sukces naszej uczennicy

28 maja 2021
Bardzo miło nam poinformować, że Katarzyna Szumska, uczennica klasy 8a, została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego i przeprowadzanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań w jakich mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga wiedzy, ogromnego zaangażowania oraz wielu godzin pracy. Znalezienie się w gronie najlepszych biologów w województwie to wspaniałe osiągnięcie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!