wiosenne kwiaty - witaj wiosno

Świetlicowy konkurs - witaj wiosno!

8 marca 2022

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na przyjście wiosny. Pomóżmy jej przyjść - stwórzmy dla niej powitalny plakat.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w konkursie "Witaj wiosno!".

Cel konkursu:

• rozwijanie zdolności plastycznej uczniów - zachęcanie uczniów do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu.

Przedmiot konkursu:

Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu w formacie większym niż A4 zgodnie z tematem konkursu (Witaj wiosno) z elementami 3D (np. naklejamy kwiatki, motylki, bociany itp. według swoich pomysłów).

Technika wykonania pracy: dowolna (z wyjątkiem prac lub jej elementów wykonanych techniką komputerową). Prace należy wykonać ręcznie.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z klas 1-8. Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć na konkurs jedną pracę.

W konkursie nie będą oceniane prace z wykorzystaniem technik komputerowej.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

• prace należy składać do dnia 18.03.2022r. (piątek!) do godz. 12.00 w świetlicy szkolnej,
  • do każdej pracy składanej na konkurs należy dołączyć kartkę z następującymi informacjami: imię, nazwisko i klasa ucznia,
  • prace konkursowe nie spełniające wymagań i oddane po terminie nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej,
  • organizator nie zwraca prac konkursowych.

Prawa autorskie:

Prace przekazane na konkurs nie będą zwracane. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody do publikowania prac na www i Facebooku szkoły/świetlicy z podaniem informacji o autorze (imię, nazwisko, klasa).

Ocena prac konkursowych.

Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową według następujących kryteriów:

• walory artystyczne,
  • kreatywność,
  • oryginalność,
  • estetyka wykonania.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Komisja Konkursowa dokona oceny prac i ogłosi wyniki na łamach dziennika Librus (ogłoszenie w dniu 21.03.2022r.).

Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają pochwały (z wpisem do Librusa).

Serdecznie zapraszamy!

Wychowawcy świetlicy