Uroczyste otwarcie strefy relaksu

18 marca 2024

Dnia 18 marca nastąpiło uroczyste otwarcie szkolnej strefy relaksu. Będzie ona idealnym miejscem do odpoczynku; stanie się także kącikiem czytelniczym, kącikiem gier planszowych, miejscem do słuchania muzyki relaksacyjnej. Szkolna strefa relaksu pozwoli uczniom obniżyć poziom stresu w ciągu dnia zajęć, wyciszyć emocje, odetchnąć od codziennych zmagań i szkolnego zgiełku.

Mamy nadzieję, że dzięki strefie relaksu czas spędzony w szkole nie będzie ograniczać się wyłącznie do lekcji, a Wy, Drodzy Uczniowie, będziecie mogli spędzać w niej czas również po zajęciach. Liczymy na wspólną integrację i umiejętne korzystanie z miejsca, którego zadaniem jest służyć wszystkim, bez wyjątku!

Opiekun wraz z Samorządem Uczniowskim