Walentynki w bibliotece szkolnej

17 lutego 2023

W naszej wyjątkowej bibliotece to co dobre nie chce się, na szczęście, zbyt szybko kończyć. W związku z tym Walentynki trwały od wtorku do piątku.

Największym powodzeniem cieszyły się serduszka z imionami chłopców i dziewcząt. Po założeniu walentynkowych okularów, można było „odkryć” imię ukochanej/ukochanego.

A na tych, którzy nie zdążyli zakupić walentynki czekał kreatywny stolik, przy którym można było własnoręcznie wykonać walentynkę dla kochanej osoby.

Z kolei na amatorów sesji zdjęciowych czekała walentynkowa fotościanka.

Ci zaś, którzy lubią nowe technologie i dobrą zabawę, mogli pobawić się w wyszukiwanie kodów QR i rozwiązywanie walentynkowych zagadek.

Na naszych czytelników czekało też mnóstwo książek, oczywiście o miłości.

To były bardzo miłe walentynki. Dziękujemy.

Biblioteka szkolna