Warsztaty z robotyki w zerówce

17 czerwca 2021
Na początku czerwca wychowawcy oddziałów przedszkolnych zorganizowali warsztaty z robotyki przy wykorzystaniu wypożyczonego robota pt. Ozobot. Malutki robot spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy z zaangażowaniem programowali go rysując skomplikowane kody kolorystyczne. Powstały naprawdę niesamowite trasy dla Ozobota, który precyzyjnie wykonywał polecenia uczestników zabawy. Dzięki takiej formie nauki, dzieci z oddziałów przedszkolnych rozwinęły logiczne myślenie oraz zainteresowały się tematyką robotyki i programowania, która jest niezwykle ciekawa.

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych