Webinar 7 kluczowych nawyków rodzica

26 marca 2024

W ramach Programu Młode Głowy organizowany jest webinar kierowany do Rodziców.

Webinar na żywo dla rodziców dzieci klas IV-VI szkoły podstawowej - 7 kluczowych nawyków rodzica.

W ramach naszego programu wspierającego dla rodziców, który powstał we współpracy z Parenteen, zapraszamy do udziału w specjalnym webinarze.

Szczegóły:

• Data: 27 marca
  • Godzina: 18.30
  • Link do zapisów: kliknij tutaj
  • Temat: 7 kluczowych nawyków rodzica
  • Dla kogo: rodzice dzieci klas IV-VI szkoły podstawowej

Jeszcze nigdy bycie rodzicem dorastającego dziecka nie było tak wymagające. Dzieci dojrzewają w szalonych czasach, pełnych presji zewnętrznej, nieznanych dotąd zjawisk i wewnętrznych rozterek. A my rodzice – tak zajęci, zapracowani, we własnych wyzwaniach. Jak w tym wszystkim się nie pogubić, nie zwariować i skupić się na tym co najważniejsze i naprawdę działa? Co daje wytchnienie w relacji z dzieckiem, wspiera rodzica i przynosi spokój i pewność, że dziecko sobie poradzi?

Poznaj 7 niezwykłych nawyków rodzica. Tych 20% kluczowych rzeczy, które odpowiadają za 80% dobrego rodzicielstwa.

Relacyjna Psychologia Rozwojowa w pigułce. Porusza serca, otwiera oczy, daje Moc.

Webinar i sesję dyskusyjną prowadzi Joanna Bylinka, psycholożka i psychoterapeutka, konsultantka rodzicielska, dyrektorka polskiego oddziału instytutu więzi Neufeld Institute Poland, ekspertka i opiekunka możliwości Parenteen.

Serdecznie zapraszamy!