Wiosenne Przebudzenie

13 marca 2024
We wtorek 12 marca odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski Wiosenne Przebudzenie. Uczniowie klas młodszych recytowali same wyjątkowe wiersze. Mieliśmy okazję usłyszeć między innymi „Przedwiośnie” autorstwa Joanny Guściora, „Dziurki w serze” Wandy Chotomskiej czy „Komputer zachorował” Agnieszki Galica.

Komisja wędrowała po świecie dziecięcej wyobraźni i miała trudny orzech do zgryzienia. W trakcie burzliwego głosowania wyłonieni zostali zwycięzcy (miejsca 1-3), którzy zakwalifikowali się do gminnych półfinałów:
  • I miejsce - Maryia Shauchonak,
  • II miejsce - Kajetan Dziubaty,
  • III miejsce - Anastazja Jędrzejczak,
  • IV miejsce - Hanna Kubacka.
Wyróżnienia:
  • Liliana Ferster,
  • Lena Kujawka,
  • Agata Olczak.
Serdecznie gratulujemy każdemu uczestnikowi i zapraszamy za rok na kolejną edycję.