JZ1_1842 (1)

Wykład Sędzi Anny Marii Wesołowskiej

6 lipca 2021
28 maja 2021 roku dyrektor szkoły Magdalena Gawrońska-Garstka wraz z Panem Marcinem Kobosem Przewodniczącym Komisji Oświaty w Gminie Tranowo Podgórne uczestniczyła w wykładzie Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Pałacu w Jankowicach. Konferencja z udziałem przedstawicieli oświaty, zespołu interdysyplinarnego oraz wszystkich służb zaangażowanych w zapobieganie przemocy, rozwiązywanie problemów oraz udzielanie pomocy w trudnych sytuacjach utwierdziła wszystkich obecnych w przekonaniu , jak wielkie znaczenie ma edukacja prawna w szkołach. Wykład Pani Sędzi Anny Marii Wesołowskiej to początek współpracy, z której cała społeczność szkolna niewątpliwie wkrótce skorzysta.