absolwent

Zaświadczenia o wynikach egzaminu

6 lipca 2021
Serdecznie gratuluję wszystkim Absolwentom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym bardzo dobrych i dobrych wyników z egzaminu ósmoklasisty!
Jednocześnie informuję, iż w piatek 09.07.2021 od godz. 8.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły będą wydawane zaświadczenia. Dokument może odebrać absolwent (po okazaniu legitymacji szkolnej lub rodzic/opiekun prawny (po okazaniu dowodu tożsamości).
Życzę Wam Kochani Absolwenci, aby wyniki uzyskane na egzaminie oraz świadectwa szkolne pomogły wam w procesie rekrutacji do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.

M. Gawrońska-Garstka
dyrektor szkoły