zabawy na śniegu

Półkolonie - dokumenty do wypełnienia

11 grudnia 2020

Szanowni Rodzice!

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, wytycznymi MEN, MZ i GIS oraz regulaminem półkolonii. Dokumenty do zapoznania się znajdują się w załączniku i są to:

• Wytyczne MEN, MZ i GIS,
  • Aneks nr 1 do Wewnątrzszkolnych procedur obowiązujących w roku szkolnym 2020/2021,
  • regulamin półkolonii.

Wydrukujcie, wypełnijcie i podpiszcie następujące dokumenty:

• karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - półkolonie 2021,
  • oświadczenie i deklaracja półkolonie zimowe,
  • regulamin półkolonii (Uwaga: Regulamin podpisują Rodzice i Uczestnik półkolonii!).

Prosimy o czytelne wypełnienie dokumentacji i dostarczenie do sekretariatu szkoły do dnia 18 grudnia 2020r. do godziny 10.00.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące półkolonii, które odbywać się będą w dniach 11-15 stycznia 2021r. znajdują się TUTAJ.